З ДНМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 18.12.2022 22:22

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Цьогоріч звертаючись до Святого Миколая, всі українці просять виконати лише одне бажання – зберегти життя, подарувати сили й здоров’я, підтримати наших воїнів, які боронять Україну від жорстоких загарбників.

Нехай Святий Миколай вбереже від усього поганого, подарує радість, здійснить наші мрії, серця наповнить розумінням, теплом та незгасним вогнем любові до ближнього!

У День Святого Миколая хочемо побажати кожній родині мирного неба, добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.