17 грудня - День Шанування Святої Великомучениці Варвари.

Дата: 17.12.2022 05:10

Свята мучениця Варвара віддала свій дух Господу, а натомість отримала від Нього великий дар – вона стала покровительницею тих, хто проводжав на війну чоловіків, синів, братів. Молитовниця за православних воїнів, свідок далекої історії християнської церкви – свята Варвара, подає всім нам приклад істинної любові до Бога.

Сьогодні день    святкування   Престольного Празника    в селі Малий Скнит та Шатерники, день, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож дозвольте щиро привітати всю нашу громаду, та з усього серця побажати мирного неба,  міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за свій рідний край, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Зі святом вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.