17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби.

Дата: 17.12.2022 00:20

Точність і оперативність дій, здійснених в суворій відповідності з законом, вірність обов’язку і сумлінне ставлення до справи — ось ті якості, які характеризують людей вашої професії.
 Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята!

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України! Бажаємо із задоволенням йти на роботу і пишатися своїми здобутками, ставити собі високу планку і перевершувати власні досягнення, з азартом здобувати нові знання й втілювати в життя найамбітніші плани. Бажаємо мирного неба,  професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вам та вашим родинам!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.