Дякуємо усім хто здатний дарувати дітям свято.

Дата: 16.12.2022 18:50

Збройні сили України звільняють Херсонщину від російських окупантів, але ситуація в регіоні залишається складною. Та, попри все, у херсонців неймовірно стійка віра в Україну, а у діток, які знають, що таке ворожа окупація та довгоочікувана свобода, звичайно - бажання радощів на Різдвяні свята.  Саме тому працівники Ганнопільської сільської ради закупили подарункові набори на суму 9 тис. грн щоб долучилися до збору подарунків для дітей з Херсонщини взявши участь у благодійній акції «Подаруй дитині свято».

Щиро дякуємо кожному хто долучився й організував таку хорошу справу. Нині усі бажають лише одного - нашої перемоги, а дітки заслуговують ще й на здійснення їхніх мрій. Тож разом з вами будемо тішити їх подарунками.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!