Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – з Днем вшанування вашого подвигу!

Дата: 14.12.2022 09:28

В Україні 26 квітня 1986 року сталася жахлива техногенна
катастрофа - вибух на Чорнобильській АЕС.

Внаслідок Чорнобильської катастрофи, радіаційне опромінення отримали майже 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі та росії.

Сьогодні ж українці знову  розпочали боротьбу з ядерною загрозою через вторгнення російських окупантів. Атомна електростанція понад місяць була окупована збройними підрозділами РФ та лише завдяки вмілим діям Збройних сил України вдалося уникнути повторення масштабної катастрофи.

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили всі,
хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на атомн
ій станції та відродженні нового життя обпаленої радіацією землі.

Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – з Днем  вшанування вашого подвигу!

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС не шкодуючи свого здоров’я і життя,  аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім вам та вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде впевненість у завтрашньому дні!

З повагою та вдячністю, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.