Сьогодні знову вітаємо усіх, хто відчув колись це щастя - зробити добро комусь іншому! 11 грудня — День благодійництва в Україні.

Дата: 11.12.2022 07:41

Зараз, коли в Україні йде війна, ця діяльність набула особливого значення й стала неодмінною частиною життя більшості українців. Благодійний фронт тримає оборону. Доброчесність і милосердя завжди були притаманними українському народу. Тож не дивно, що славу України з її величною державною історією становлять і благі діяння її громадян. Висловлюємо подяку всім благодійникам і представникам благодійних фондів за важливу громадську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства! Дякуємо за жертовність, гуманізм і милосердя всім, хто робить свій посильний внесок на потреби наших земляків – військових, які зараз мужньо захищають Україну.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, реалізації подальших успішних благодійних проєктів! Тримаймо стрій і разом до перемоги!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.