Шановні керівники та депутати місцевих рад усіх рівнів, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, активісти територіальної громади! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 05:13

Представляти громаду, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та владою. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

І сьогодні самоврядування разом з громадою також несе тягар боротьби з повномасштабною війною, долає нові виклики.

Нехай розуміння і підтримка завжди надають вам впевненості  у подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. В цей день ми бажаємо максимального взаєморозуміння між мешканцями громади і місцевим самоврядуванням, благополуччя і миру, а також спільної перемоги нам усім!

Бажаємо мирного неба над головою, єдності й добробуту вам та вашим родинам!

Здоров’я вам, витримки, вірних друзів та щирої взаємодопомоги!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.