Шановні працівники органів прокуратури! Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників прокуратури!

Дата: 01.12.2022 08:00

Ваша професійна діяльність є проявом шани та поваги з боку держави до конституційних прав та свобод громадян, спрямована на зміцнення державності й законності в країні. Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

Вдячні вам за високий професіоналізм та бажаємо, щоб ви й надалі гідно виконували покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.

Тож нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

Бажаємо миру, успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.