Шановні працівники сільського господарства та ветерани галузі!

Дата: 20.11.2022 08:46

Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників сільського господарства, професійне свято людей, які годують усю країну. Талановиті та працьовиті люди, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви забезпечуєте людей найнеобхіднішим для життя попри сьогоденні труднощі. Ваша праця важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота про майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі. З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Нехай кожен Ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю, а в кожній оселі буде мир, добробут та духмяний хліб на столі! З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.