Із Ганнопільської громади знову відправили воїнам смачні страви та харчові продукти.

Дата: 12.11.2022 15:32

Пишаємося жителями нашої громади, які продовжують підтримувати бійців.

Вчора, об’єднавшись навколо такої благородної місії, зібрали ще більше продуктів ніж минулого разу. До українських захисників поїхали смачні домашні страви і випічка приготовлені власноруч, харчові продукти від усіх небайдужих, а разом з тим, і тепло сердець та вдячність нашим воїнам за мужність, стійкість, патріотизм і цілодобовий захист кордонів.

Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям Клепачівської гімназії; Малоскнитської гімназії; Ганнопільського ліцею та ЗДО; Довжківського ліцею; Великоскнитського ліцею; старостам, колективу Ганнопільського ЦНАПу та сільської ради. А також: Тетяні МЕЛЬНИК, Валентині НІКОЛАЙЧУК, Надії ТРОЦЮК, Валентині ПЕРЛОВСЬКІЙ, Ярославу ФЕДЮКУ, Раїсі КОРОБЧУК, Вірі ШЕВЧЕНКО, Зої МАРЧУК, Надії СТРИЖАВЧУК, Ніні ОСТАПЧУК, Тетяні БЕСАГА, Ользі ОЛІНІЙЧУК, Наталії ВЛАСЮК, Наталії КОЗІНЧУК, Ганні ВЛАСЮК, Тетяні КОЗАКОВІЙ, Ганні КРУТЕНЧУК та всім іншим причетним, які довірили нам об’єднати ці зусилля. Хочеться подякувати кожному особисто, але вас так багато, ви передавали продукти один одним. Це була така приємна метушня, де кожен знайшов можливість виразити свою повагу та вдячність захисникам.

Хай Бог береже вас та ваші родини, посилаючи всім міцне здоров'я, мирне небо над головою та свою благодать! Нехай добро до вас повертається сторицею! Допоки є такі щирі люди, які готові прийти на допомогу у важку хвилину, доти буде жити Україна!

РАЗОМ МИ СИЛА!