Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Дата: 04.11.2022 11:55

Відзначення цього свята на державному рівні є свідченням прояву поваги до людей, завдяки яким надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої громади та держави в цілому.

Соціальні працівники – незамінні помічники та часто – друзі для людей, які потребують допомоги і підтримки, це люди з великим серцем, які  дають надію тим, хто зневірився, хто залишився без родини та опори чи потрапив у складні життєві обставини.

Шановні працівники соціальної сфери!

Ваша професія емоційно дуже складна. Вам постійно доводиться стикатися з людьми, які потребують допомоги, пропускати їхні історії через себе. І від того, наскільки ви душевні, наскільки дбайливі, щодня залежать життя людей.

У переддень вашого професійного свята, бажаємо вам миру, сили, добробуту і тепла в ваших родинах!

Велика вдячність вам за вірність професії, за милосердя та любов до людей. Нехай нагородою за вашу благородну працю будуть благополуччя та щасливі очі тих, кого ви підтримали у скрутну хвилину. Міцного вам здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та радості!

З найкращими побажаннями виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.