31 жовтня в церковному календарі – день пам'яті апостола і євангеліста Луки. В цей день у селі Нараївка Престольний Празник.

Дата: 31.10.2022 10:56

Його вважають покровителем всіх іконописців і живописців. Святому Луці моляться для пошуку натхнення.

Наші предки дуже поважали іконописців і вважали їх носіями таємного знання. Вважалося, що сам Господь дарує людині дар до малювання ікон. У цей день люди купували ікони і дарували подарунки іконописцям.

А ще сьогодні  у селі Нараївка Престольний Празник.

Дорогі жителі та гості села Нараївка! Щиро вітаємо вас із престольним празником і бажаємо вам миру, міцного здоров`я, простого людського щастя, чудових миттєвостей життя, добрих посмішок близьких людей, будьте добрими, говоріть щирі слова, робіть добрі справи, хай добро завжди буде у вашому домі, родині, серці.

Нехай апостол і євангеліст Лука допомагає вам у добрих намірах, оберігає та надихає на щиру молитву, яка об’єднує всіх нас і додасть мудрості  та наснаги на довгі та благословенні роки.

З найкращими побажаннями виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.