ЩОДО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 26.10.2022 16:24

АТ "Хмельницькобленерго" за можливості надасть графіки відключень, вони обов’язково будуть оприлюднені. Наразі енергетики не можуть передбачити, на яких саме лініях може бути застосоване стабілізаційне відключення, оскільки воно є заходом оперативного реагування на критичне перевантаження. Славутський РЕМ АТ "Хмельницькобленерго" наголошує : на даний час підприємство не може завчасно знати у які години станеться стабілізаційне відключення електроенергії, а отже не може попередити громадян.

АТ "Хмельницькобленерго" інформує: для отримання сповіщення про відключення та очікуваний час відновлення розподілу електроенергії – зафіксуйте обраний канал комунікації (номер телефону, електронну поштову скриньку) в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів. Функція доступна для побутових та непобутових споживачів. Водночас вкотре нагадуємо усім споживачам: максимально обмежте використання електроприладів, особливо у пікові години, адже у разі перевантаження енергосистеми будуть застосовуватися стабілізаційні відключення електроенергії аби запобігти масштабному аварійному її вимкненню.