З нагоди Дня захисника і захисниці України від усієї Ганнопільської громади передали на передову наші невеличкі подарунки.

Дата: 14.10.2022 11:30

З нагоди Дня захисника і захисниці України від усієї Ганнопільської громади  передали на передову  наші невеличкі подарунки: теплі речі, солодощі, печиво чай, каву, цигарки та все інше що вдалося зібрати завдяки небайдужим людям, які долучилися до акції «Зігрій серце солдата». Подарунки відправили адресно хлопцям з нашої громади у Харківському та Донецькому напрямку, а також передали Славутськими волонтерами які знаходяться на вулиці Садова, 17 та на провулку Шевченка, 42.

Солдати на передовій в нестерпних умовах війни відстоюють незалежність і цілісність України. Наша вдячність їм безмежна. Робімо все від нас залежне, аби вони відчували наше тепло.

Будьмо і надалі варті самопожертви наших героїв!

Слава Україні та усім її захисникам!