Шановні економісти, щиро вітаємо вас з професійним святом – всесвітнім днем економіста!
В сучасному світі, де процеси розвитку в усіх сферах характеризуються високими темпами, роль економістів дуже важлива. Точні розрахунки, планування, прогнозування, контроль розвитку господарської сфери, аналіз фінансової ситуації на підприємствах і в економічній сфері в цілому вимагають від фахівців високих професійних знань, навичок, а також певних особистісних якостей. Всесвітній день економіста покликаний відзначити важливість цієї професії та кожної людини, яка до неї залучена.
Усім фахівцям галузі економіки бажаємо мирного українського неба, міцного здоров’я, особистого щастя, стабільності та достатку, натхнення та успіхів у вашій справі, направленій на розвиток благополуччя нашої України.
З повагою, виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.