Указом Президента від 2004 року в Україні встановлено професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, який щорічно відзначається у другу неділю жовтня.

Дата: 09.10.2022 06:05

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я країни, яка забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на варті здоров’я та працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Кожен з нас відчуває вашу підтримку та турботу за наше здоров’я та благополуччя. Ваша самовіддана праця та високий професіоналізм допомагають нам долати перешкоди та створювати майбутнє для наступних поколінь. Щиро дякуємо вам за фахову компетентність та відповідальність, невичерпну енергію та людяність.

Бажаємо від всього серця миру, злагоди, професійних успіхів, затишку та благополуччя у ваших домівках.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.