Шановні працівники поштового зв'язку Ганнопільської громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Дата: 08.10.2022 11:03

У суботу першого повного тижня жовтня відзначають Міжнародний день листоноші, а в неділю, 9 жовтня Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби.

Ви допомагаєте людям комунікувати між собою, а це у нашому житті, напевно, основне. Навіть враховуючи те, як активно розвиваються інформаційні технології, ваша професія незамінна. У цьому заслуга усієї команди Укрпошти, і зокрема, листонош, - цих людей, яких кожен радий бачити на порозі свого будинку. Приємно, що ви, поштовики, усвідомлюєте важливість своєї роботи, налагоджуєте взаємовигідну співпрацю і з населенням, і з підприємствами, установами та організаціями, дбаєте про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

Отож, вітаємо вас зі святом, бажаємо всім миру, міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів у вашій важливій для суспільства справі! Нехай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними, будьте натхненні своїм  колективом й отримуйте задоволення від роботи.