Шановні жителі та вимушені переселенці Ганнопільської громади! У кожного свій фронт. Будьте одним із прикладів українців, які допомагають в тилу! Дуже потрібна ваша ДОПОМОГА!

Дата: 07.10.2022 10:47

Воїни роблять велику справу, а ми їм в цьому допомагаємо. Нашу справжню перемогу забезпечують люди, які маленькими людяними діями роблять свій великий внесок.

Для потреб Збройних Сил України  виростили картоплю. Тепер треба допомогти її зібрати.

Розуміємо, що у зв’язку з погодніми умовами у кожного назбиралося багато роботи в дома. Але ми не можемо не думати про тих людей, завдяки кому ми залишаємося на своїй землі, живемо і працюємо.

Просимо небайдужих прийти завтра, у суботу, о 8:30год до Ганнопільської сільської ради. При собі мати відра та наснагу попрацювати на користь нашої країни. До місця роботи підвезе автобус. Це займе, орієнтовно, чотири години вашого часу.