Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря. Шановні лікарі!

Дата: 03.10.2022 00:33

Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

Зараз, у період повномасштабної війни з росією, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Сьогодні, ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя наших жителів та захисників.

Низький уклін та слова подяки усім лікарям за добрі серця, золоті руки та щоденну виснажливу працю. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі, професійного та кар’єрного росту, самовдосконалення та надійного матеріального забезпечення. Якомога швидшої перемоги, миру і спокою! Слава українським медикам!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.