Шановні жителі Ганнопільської громади поважного віку! З усього серця вітаємо Вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 30.09.2022 21:42

Цей день - символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності  за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю.

На передодні свята до 23 одиноких пристарілих людей, які перебувають на обслуговуванні у Ганнопільському територіальному центрі соціального обслуговування завітали представники громади аби привітати їх зі святом та вручити продуктові набори.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Миру Вам, оптимізму і благополуччя! Нехай ця осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!  Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.