Шановні працівники бібліотечної сфери! Щиро вітаємо вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 08:58

Щиро бажаємо всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.

Хай це свято дарує вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань, а робота приносить тільки задоволення.

Зичимо вам і вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. Тож від щирого серця бажаю творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі. Мирного українського неба і вдячних відвідувачів!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.