Шановна громадо! Сьогодні, 27 вересня ми святкуємо Велике свято – Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Дата: 27.09.2022 06:00

Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього – це торжество справедливості і утвердження віри і надії в серці кожного християнина, засвідчення нами своєї любові до Розп’ятого Христа та данина шани і честі Його Хресному Знамену, який є символом перемоги Добра над злом, Життя над смертю.

З раннього дитинства і до самої смерті кожен християнин носить на собі, на своїх грудях хрест, як знак Христової перемоги і нашого захисту та сили.

Вітаємо Всіх зі святом Воздвиження Чесного Хреста. Щиро бажаємо мирного неба, міцної віри, щирої любові, душевної простоти, внутрішньої краси, невтомної надії. Нехай в вашому житті не буде втрат і тривог, нехай Господь допомагає справлятися з будь-якою несправедливістю і складністю життя.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.