Шановні працівники дошкільних навчальних закладів Ганнопільської громади!

Дата: 23.09.2022 13:14

На передодні професійного свята вихователів і всіх працівників дошкільних навчальних закладів вітаємо тих, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям.

Від вашої мудрості, терпіння, уваги, залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і індивідуальність. А з вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину.

Впевнені, що ваша педагогічна майстерність та людська доброта допоможуть виховати гідних громадян нашої держави!

Тож, хочемо подякувати за глибоку самовіддачу, величезне терпіння і нескінченну любов до своєї справи та побажати мирного неба, благополуччя, достатку, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії! Здоров'я, сили і безмежної любові до дітей,  а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків! Зі Святом!

З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників !!!

З найкращими побажаннями виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.