22 вересня – День партизанської слави

Дата: 22.09.2022 08:53

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять ветеранів та партизанів, які у часи Другої світової війни в тилу боролися з окупаційним нацистським режимом та своїми діями завдавали відчутних втрат гітлерівцям.

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Їх сила духу, патріотизм надихають нащадків, які сьогодні продовжують героїчну боротьбу задля збереження територіальної цілісності України. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.

Зичимо кожній родині здоров’я, достатку, щастя і головне – мирного неба над головою!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.