Шановна громадо! Пресвята Матір Божа народилася в цей вересневий день. Вона дала життя Господу, благословивши цим все людство.

Дата: 21.09.2022 09:03

Міцного здоров’я, миру, добра, світла і чистих помислів бажаємо кожному християну!

Вітаємо всіх з Різдвом Пресвятої Богородиці та особливо жителів  села Клепачі, які сьогодні святкують  храмове свято. Вітайте своїх рідних і близьких. Зателефонуйте тим, хто зараз далеко.

Нехай чистота і світло цього свята наповнять Ваші душі благодаттю, віра буде щирою і міцною, а Пресвята Богородиця завжди оберігає і допомагає у добрих справах та  несе щастя і впевненість у  перемогу України й Господню благодать!

Мирного неба кожному з нас та нашій неньці Україні!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.