Шановні працівники служб цивільного захисту! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Дата: 17.09.2022 09:43

Відзначення цього дня є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Тож прийміть щиру подяку за вашу сміливість та готовність у будь-яку мить прийти на допомогу. Щиро бажаємо кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і добра. Бажаємо, щоб ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, і надалі були спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань.

Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Зі святом вас!

З повагою та вдячністю, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.