Православна церква відзначає Усікновення глави Іоанна Предтечі 11 вересня. У цей день віряни згадують благодіяння, життєвий шлях і смерть святого, який хрестив Ісуса Христа у водах річки Йордан.

Дата: 11.09.2022 09:16

У церквах проходять богослужіння, на яких люди моляться святому про зміцнення у вірі зцілення і благополуччя дітей.

Попри сумні передумови цього дня, він однаково вважається святом, тому що символізує непохитну силу віри, чистоти, безгріховності, вірності своїм принципам і вченням Христа.

У День Усікновення глави Іоанна Предтечі хочемо побажати миру, добра і благополуччя. Бажаємо жити по совісті, вірити в краще, ділитися з близькими надією, радістю і щастям. Хай віра не залишала вас навіть у найскладніші життєві моменти. Нехай зло піде геть, а люди завжди ставляться один до одного з душею і любов'ю.

Бажаємо, щоб в житті було менше труднощів і тривог,  а серця наповняться добротою.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.