Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Дата: 10.09.2022 07:34

Щиро вітаємо всіх вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Це свято прихильників здорового способу життя, оздоровчо-фізкультурного та спортивного руху. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади.

Бажаємо міцного здоров'я, родинного щастя, натхнення у всіх починаннях.

Бажаємо всім  мешканцям нашої громади фізичного здоров’я і краси, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.