З метою підтримки громадських ініціатив, утвердження принципів гуманізму і милосердя, активного сприяння розвитку благодійної діяльності, сьогодні відзначають Міжнародний День благодійності – день, коли шану віддають усім людям, які невпинно допомаг

Дата: 05.09.2022 08:17

На жаль, долаючи всі труднощі війни, багато українців потребують допомоги, і завдячують вони саме таким людям, які допомагають іншим, не залишають в біді і роблять все для того, щоб поліпшити якість життя нужденних.

Висловлюємо подяку всім благодійникам і представникам благодійних фондів за важливу громадську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства! Бажаємо всім миру, міцного здоров’я та добробуту в родинах.

З Днем благодійності!

У цей особливий день хочемо побажати ще більше доброти і благословення. Нехай кожен з нас не забуває про допомогу ближньому. Бажаємо, щоб у світі панувала любов і завжди було взаєморозуміння.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.