Шановні підприємці! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем підприємця України!

Дата: 04.09.2022 09:29

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.          Міцного вам здоров'я,  успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових планів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток нашого краю.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.