Вітаємо Катерину Онисимівну ПРАВДИВУ з 95-річним ювілеєм!

Дата: 31.08.2022 17:50

Сьогодні, 31 серпня, свій 95-й ювілейний день народження святкує Катерина Онисимівна ПРАВДИВА із села Глинники.

З цієї нагоди сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК завітала до ювілярки, аби привітати її, вручивши  подарунок.

Іменинниця народила та виховала чотирьох дітей, має шість онуків та сім правнуків. Попри такий поважний вік, і нелегкий життєвий шлях ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість. Дає добрі поради, знає на пам’ять безліч молитов і усім щиро бажає прожити стільки ж як вона. Завжди усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. Ця жінка - жива історія нашого краю.

Низький уклін Вам, шановна Катерино Онисимівно! Бажаємо мирного неба над головою, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою, щастя, добробуту Вам і Вашій родині.

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.