Шановні школярі, студенти, вчителі та батьки Ганнопільської громади!

Дата: 01.09.2022 08:49

Цьогорічний День знань зовсім не схожий на попередні. Страшним лихом і незагойними ранами увірвалась у наше життя війна. Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшенний період нашої історії. Перед нами стоїть непросте, але надзвичайно важливе спільне завдання – організувати та забезпечити освітній процес. Ми не знаємо, скільки ще триватиме війна, але переконані поки наші діти навчаються, а захисники виборюють свободу на полі бою — у нас велике і світле майбутнє. Віримо, що ми обов’язково спільними зусиллями здолаємо усі перешкоди на шляху навчання та виховання справжніх патріотів, нащадків мужніх захисників України.

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, з Днем знань!
Це час для кожного поставити перед собою нові завдання, цілі, до яких потрібно прагнути, а тому ми бажаємо вам допитливості, енергії, відкриттів і звершень.
Адже від усвідомлення громадянської позиції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у сучасному житті залежатиме майбутнє вільної і незалежної Української держави.

Бажаємо усім міцного здоров’я, віри у свої сили, взаєморозуміння, творчих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай цей сонячний вересневий день принесе тепло та гарний настрій у кожен клас, у кожну родину.

Мирного неба! Щасливої дороги у країну Знань!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.