Ганнопільській громаді вручили подяку

Дата: 30.08.2022 15:38

ЗА АКТИВНУ ПОЗИЦІЮ, САМОВІДДАНУ ТА БЕЗКОРИСЛИВУ ПРАЦЮ, ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ НАДАНУ ЗСУ, МЕШКАНЦЯМ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ, ДЕ ТРИВАЮТЬ БОЙОВІ ДІЇ, А ТАКОЖ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ, ЯКІ ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК У ГРОМАДІ трудовим колективам підприємств, установ, організацій Ганнопільської територіальної громади висловлено подяку від начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ, яку сьогодні вручив начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій ГЛУШАКОВ для голови Ганнопільської сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК з нагоди Дня Незалежності України.

Шановна громадо! Це наша спільна заслуга! Щиро дякуємо усім небайдужим людям, кожному хто за першим покликом допомагає виявляючи свою турботу.

Разом ми сила і ми переможемо!

Все буде Україна!