Зі святом громадо! Сьогодні, 28 серпня, ми святкуємо одне з найбільших свят церковного року – свято Успіння Пресвятої Богородиці!

Дата: 28.08.2022 09:55

І хоча це свято про сумну подію, однак Церква радіє, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю.

Сьогодні, у найскладніші дні України, ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері. Просимо опіки та захисту над нашими захисниками, які рятують Україну від московської чуми. Ми всі прагнемо кращої долі Україні, хочемо миру і справедливості - то ж нехай збудеться оте все для нас українців, а ласка Божа хай буде над нами.

У цей святий день вклоняємося перед мужністю та звитягою наших Героїв, які в цю хвилину через піт і кров боронять нашу країну на фронті, віддають життя і тримають над нами небо.

Нехай спільна молитва та віра у заступництво Богородиці додають нам сили у боротьбі з рашистським злом.

Здоров’я та процвітання всім українським родинам.

З Успінням Пресвятої Богородиці!

З найщирішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита Медведюк.