Шановні працівники будівельної галузі Славутчини! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!

Дата: 14.08.2022 09:25

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає вдячність. Неможливо уявити розвиток держави без існування будівельної галузі. Ви представники мирної й творчої професії, яка завжди була й залишається однією із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість домашнього затишку і побутового комфорту.

Щиро бажаємо вам миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні! Нехай завжди оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання!

Бажаємо вам здоровя, успіхів і натхнення для відбудови нашої країни. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за створені домівки й оновлені міста.

Зі святом, будівельники!Миру та Перемоги!

З повагою, виконавчий комітет та олова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.