Шановні працівники торгівлі! Щороку в останню неділю липня Ви відзначаєте своє професійне свято.

Дата: 29.07.2022 14:35

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби населення, попри будь-які обставини.

Розвиток торговельної мережі, висока якість надання послуг та культура обслуговування населення – це результат вашої непростої роботи. Від майстерності та професіоналізму кожного працівника, від продавця до директора, залежить зручність та комфорт мешканців нашого краю.

На передодні професійного свята бажаємо всім працівникам торгівлі Ганнопільської громади найміцнішого здоров’я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці та добробуту!

Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте гідну винагороду,  подяки і радісні посмішки!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.

Шановні працівники торгівлі!

Щороку в останню неділю липня Ви відзначаєте своє професійне свято.