НАША ЄДНІСТЬ – ЦЕ ВЖЕ ПЕРЕМОГА!

Дата: 21.07.2022 12:23

Українці продовжують боротися – кожен на своєму фронті. Ми не маємо права залишатися осторонь, поки наші воїни мужньо дають відсіч ворогу. Постійно контактуючи з нашими захисниками, знаємо про їхні потреби, які намагаємося вирішувати з допомогою небайдужих людей.

Воїни ЗСУ потребують не лише високоточної зброї, а й безпілотні засоби розвідки для виявлення противника, щоб оберігати,  захищати наших співвітчизників та знищувати окупантів з максимальною точністю виключаючи жертви серед мирних жителів їхнього майна та інфраструктури.

Саме для цього ми усі разом придбали преміум-комплект дрон Autel EVO Lite+  та інші речі необхідні на передовій.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто був залучений до організації, і тим хто відвідав благодійний ярмарок, що відбувся третього липня у селі Ганнопіль. Усі Ви внесли свою часточку не просто до цієї покупки, а до нашої спільної омріяної ПЕРЕМОГИ.

Разом ми сила! Слава Україні!

Віримо в нашу перемогу, робімо з любов’ю те найкраще, на що здатний кожен на своєму місці. І встоїмо, бо по-іншому бути не може! З нами Бог і Україна!

Фото без описуФото без опису

На кошти, які зібрали жителі Ганнопільської громади під час благодійного ярмарку придбали квадракоптер для ЗСУ