Триває проведення інформаційної кампанії «Виходь на світло!», яка має на меті сприяти подоланню незадекларованої праці.

Дата: 20.07.2022 15:40

Посадовці Управління Держпраці у Хмельницькій області щоденно відвідують роботодавців та працівників Хмельниччини та інформують їх про переваги офіційного працевлаштування.

Для того, щоб працювати згідно з законодавством про працю та не порушувати його, необхідно знати особливості працевлаштування неповнолітніх працівників, зокрема, дозволений вік для працевлаштування, тривалість робочого часу, додаткові гарантії для такої категорії працівників, тощо. Детально в інфографіці.

Детально про зміни у трудових відносинах у воєнний час на сайті Держпраці: http://surl.li/cizdz та на інформаційному порталі Держпраці: www.pratsia.in.ua