Шановні учасники українських миротворчих місій! Прийміть сердечні вітання з особливим святом - Днем українських миротворців!

Дата: 15.07.2022 09:11

Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини.

Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе місію миротворця, бо ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір.

Шановні воїни-миротворці, висловлюємо Вам щиру подяку за неоціненний вклад у забезпечення миру. Бажаємо Вам та вашим родинам  міцного здоров’я, добра, злагоди та успішного повернення додому!

Разом переможемо!

Слава воїнам-миротворцям!

Слава Україні!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.