Шановні працівники, ветерани галузі кооперації! Напередодні Міжнародного Дня кооперації щиро вітаємо вас із професійним святом.

Дата: 01.07.2022 12:09

В Україні споживча кооперація була і залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб людей.

Щиро дякуємо вам за невпинну і відповідальну роботу, а також за зміцнення соціальної й економічної стабільності нашого регіону. Бажаємо, щоб ви і надалі гуртували людей навколо спільних інтересів, стимулювали до втілення нових бізнес-ідей, сприяли розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, розширенню партнерських зв’язків.

Родинного Вам тепла, удачі у всіх починаннях, здоров’я, достатку, любові, перемоги та миру!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.