Шановні працівники та ветерани податкової служби краю! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України!

Дата: 01.07.2022 10:49

Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень в районі, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Нехай ваша наполегливість, принциповість і професійні зусилля сприяють утвердженню шани, поваги та доброчесного ставлення до платників податків, розбудові податкової служби, процвітанню нашого краю.

Бажаємо всім вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, високих здобутків та життєвих гараздів.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.