Шановні фермери! Вітаємо Вас із професійним святом!

Дата: 19.06.2022 08:36

Фермер – не тільки професія, а життєве покликання. Ваша праця – не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, колосальна напруга і повна самовіддача. Саме фермерські господарства найбільше зацікавлені у збереженні сільського устрою життя, захисту родючих українських земель, національних традицій та є рушійною силою українського селянства! Люди, які працюють на землі, поважають її, дбають та розуміють головну істину - земля це основа життя та неоціненний скарб, який необхідно берегти! Цьогорічна посівна кампанія продемонструвала усьому світу безмежну відданість наших хліборобів своїй справі, нічим і ніким нездоланне прагнення до праці та до Перемоги. Висловлюємо глибоку вдячність кожному з Вас за співпрацю, за Вашу соціальну відповідальність та допомогу рідному краю. Бажаємо Вашим господарствам ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов, кваліфікованих кадрів та надійних державних гарантій. Зі святом Вас, шановні трударі української землі! Миру усім нам! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.