Щороку, 18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято.

Дата: 17.06.2022 12:36

Кажуть, що поліція починається з дільничного. Адже люди в першу чергу звертаються саме до них. Сьогодні їхня служба – одна з найважливіших в Україні. Постійне спілкування з людьми, здійснення першочергових заходів щодо розкриття злочинів, запобігання їх скоєння – це лише маленька частина того, із чим щоденно мають справу дільничні офіцери. Наскільки професійно дільничний офіцер поліції робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці громади.

У нашій громаді оберігають спокій поліцейські офіцери громади Андрій КОЛЬЦОВ та Дмитро ТЕТЕРУК. Вітаємо Вас шановні!

У переддень професійного свята бажаємо вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Нехай у ваших родинах живе радість, достаток і злагода! Хай Вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.