Сьогодні День захисту людей похилого віку. Шануймо літніх людей.

Дата: 15.06.2022 11:10

15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту літніх людей.

Як показує практика, літні люди, ті, яким за 60-т, також потребують захисту, і це попри той факт, що найчастіше вони, на відміну від дітей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не вистачає підростаючому поколінню. І все ж за інших, здавалося б, рівних умов, вони піддаються дискримінації за віковою ознакою, нерідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності.

Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках. Не будемо про це забувати!

Шануймо, оберігаймо, захищаймо наших ветеранів! Висловлюємо їм глибоку вдячність за все, що вони зробили заради нас та  майбутнього. Бажаємо їм найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щоб і далі дарувати тепло  своїх сердець.