Двох славутчан засуджено до покарання у виді позбавлення волі за систематичні крадіжки майна

Дата: 14.06.2022 11:49

Славутським міськрайонним судом визнано винними двох славутчан за вчинення корисливих майнових злочинів.

Чоловіки систематично викрадали металеві вироби з різних об’єктів, а  в березні 2022 року, проникши до підвалу житлового будинку, розташованого у м. Славута, викрали шліфувальні машинки, циркулярну дискову пилу та мідний кабель.

Викрадене майно засуджені  продавали, а отримані кошти витрачали  на власні потреби.

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури в суді доведено їх винуватість у таємному викрадені чужого майна (крадіжка), за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням у інше приміщення  та вироком суду призначено покарання одному із чоловіків у виді 4 років позбавлення волі, другому - 3 років 6 місяців позбавлення волі.

До вказаних осіб застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, до набрання вироком суду законної сили.

Чоловіків взято під варту із зали суду.

Наразі вирок не вступив у законну силу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Шепетівська окружна прокуратура