Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові.

Дата: 14.06.2022 09:03

Цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров.

Донорство - це вибір кожного, поклик душі, шлях серця. Ви рятуєте найцінніше - людське життя, бо переливання крові щомиті потребують тисячі людей.

Завдяки вашій громадянській позиції були врятовані життя багатьох людей насамперед наших воїнів, які дістали серйозних поранень, захищаючи Україну.

Шановні донори! Велика вдячність Вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок. Бажаємо Вам добра, благополуччя і миру, будьте завжди здорові та горді за те, що подарували життя іншій людині. Щира подяка і уклін за вашу життєву позицію, здоров'я вам і вашим близьким! Нехай вас береже Господь!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.