Шановні працівники архівних установ! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – міжнародного Дня працівників архівних установ!

Дата: 09.06.2022 10:07

Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям. Висловлюємо вам слова глибокої вдячності за працю й турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь.

Тож бажаємо, аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість і задоволення. Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.