Сьогодні, 05 червня 2022 року, своє 90-річчя відзначає Ніна Петрівна МАТВІЙЧУК – жителька села Клепачі.

Дата: 05.06.2022 17:26

Привітати ювілярку від усієї громади з поважною датою завітали староста Клепачівського старостинського округу Анатолій КЛІМЧУК, директор СБК Любов ЗАКУСИЛО та бібліотекар Надія КАЛЕНЮК. Побажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя. А також подарували іменинниці квіти та подарунок.

Попри поважний вік, непросту долю, пережиті буремні роки воєнного лихоліття й повоєнної відбудови,  ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. Усе своє життя присвятила сьогоднішня іменинниця нелегкій праці. Всім нам, наступним поколінням, потрібно вчитися в таких людей витримки, силі духу, оптимізму, які вони попри всі труднощі, пронесли через все життя та передають його своїм дітям та онукам.

Ніна Петрівна раділа гостям, подякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Тож, з ювілеєм Вас Ніно Петрівно! Щиро бажаємо зустріти ще не один день народження у родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

З повагою виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.