У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Дата: 01.06.2022 06:00

Любі діти! Ви майбутнє нашої держави та процвітання нації.

З усього серця вітаємо вас з теплим та прекрасним святом – міжнародним Днем захисту дітей. Ростіть здоровими,  добрими, талановитими,  радуйте нас своїми успіхами. Нехай роки дитинства будуть безтурботними, незабутніми та яскравими, щастя вам та удачі на життєвих дорогах.

Дорогі діти, пам’ятайте, що ваші батьки, наставники і Україна покладають на вас великі сподівання. Адже саме від ваших ідей, творчості та працьовитості залежить яким буде майбутнє України та нашого краю.

Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, мирного неба, Божого благословіння, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, веселих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

З найкращими побажаннями виконавчий комітет

та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.