До 5 років обмеження волі загрожує славутчанину, який незаконно вирощував та зберігав наркотичні засоби

Дата: 25.05.2022 09:04

На Шепетівщині правоохоронці виявили чоловіка, який вирощував та зберігав у себе вдома наркотичний засіб - коноплю.

Сьогодні у м. Славута, за процесуального керівництва Шепетівської окружної прокуратури, поліцейські провели санкціонований обшук в будинку місцевого жителя.

У 30-річного славутчанина правоохоронці виявили рослини коноплі та згортки з вже подрібненою речовиною.

Виявлені предмети вилучено та направлено на експертизу.

Наразі дізнавачі відділення поліції № 1 Шепетівського РУП ГУНП у Хмельницькій області готують фігурантові повідомлення про підозру за ч.1 ст. 309 КК України ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та за  ч.1 ст.310 КК України                         ( Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

У разі визнання судом вини чоловікові загрожує до п’яти років обмеження волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Шепетівська окружна прокуратура